برانکا سینگل

طراحی چشم نواز ست‌ مبل برانکا برگرفته از فرم های طبیعی است. گروه راینو ایران طراحی این سرویس مبلمان را با رعایت اصول ارگونومی بومی کشور توسعه داده است.

برانکا رست

زیبایی و سادگی با رعایت اصول ارگونومی در طراحی برانکا رست بکار رفته تا برای هر سلیقه مناسب باشد. با برانکا رست یک فضای مطالعه اختصاصی برای خود داشته باشید.

برانکا دبل

ست زیبای برانکا با طراحی مناسب و زیبا با اشغال فضای کم برای خانه ها بهترین انتخاب برای یک دور همی گرم و صمیمی می باشد. یکپارچگی در ساخت برانکا دبل سبب استحکام بالا آن شده است.

تاب سویینگ

تاب ریلکسی سویینگ با طراحی بیونیک و استقامت بالا ساخته شده از جنس چوب الهام بخش طبیعت در خانه شما حسی متفات را القا میکند. این تاب مناسب برای محوطه های باز و داخل منزل شما می باشد.

کرنل

ایجاد شادی برای زیبایی بخشیدن به زندگی سبب شد طرحی منحصر بفرد برای خلق راحتی کرنل در نظر گرفته شود. اتصالات استراکچر این محصول همگی از نوع فاق و زبانه به صورت یکپارچه ساخته شده است که باعث شده کرنل بدون کوچکترین تغییری در سال های سال مثل روز اول قابل استفاده باشد و به زندگی شما شادی ببخشد.

میز جلو مبلی ریمان

خلاقیت در تلفیق چوب و هندسه سبب شد میز های جلو مبلی ریمان با استراکچری خاص نگاهی نو برای میز های جلو مبلی ایجاد کند ، از دیگر خصوصیات این میز میتوان به نکات زیر اشاره کرد:

ست میز عسلی ریمان

استحکام چوب و طراحی هندسه ای در ست میز های عسلی ریمان مجموعه مبلمان شما را تکمیل میکند ، از دیگر خصوصیات این میز میتوان به نکات زیر اشاره کرد:

برانکا کانتر

حفظ زیبایی برای ایجاد تنوع محصولی ایجاب کرد که سری برانکا محصولات کاملی داشته باشند ، گروه طراحی رای نو ایران با علم به خواسته مشتریان قدم در طراحی برانکا کانتر برداشته و طرحی زیبا مناسب برای فضای منزل شما طراحی نموده است.

برانکا کانتر پراپ

حفظ زیبایی برای ایجاد تنوع محصولی ایجاب کرد که سری برانکا محصولات کاملی داشته باشند ، گروه طراحی رای نو ایران با علم به خواسته مشتریان قدم در طراحی برانکا کانتر پراپ برداشته و طرحی زیبا مناسب برای فضای منزل شما طراحی نموده است.

اسکرول به بالا