نمایندگی ها

در حال حاضر مجموعه رای نو ایران دارای بیش از 10 نمایندگی فعال در سراسر کشور است. مفتخر به اعطای نمایندگی در شهر های تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، یزد، اهواز، رشت، تبریز، همدان و چند شهر دیگر هستیم.

چنانچه تمایل به همکاری با مجموعه رای نو ایران را دارید، روی تصویر کلیک کنید و بعد از ثبت فرم منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

ثبت محصول

تمامی محصولات برند رای نو ایران دارای گواهی ثبت طرح صنعتی هستند. ثبت طرح صنعتی به معنای این است که تمامی حقوق مربوط به تولید این محصول برای شرکت محفوظ است.

در رای نو ایران سعی بر آن شده است که طراحی به صورت بیونیک باشد. طراحی بیونیک بدان معناست که در آن از طبیعت الهام گرفته باشد. از این حیث محصولات کاملا خلاقانه هستند.

میز ناهار خوری برانکا داینینگ

شرکت در نمایشگاه

مفتخریم که در چند دوره از نمایشگاه های مطرح کشور در شهر های مختلف شرکت کرده ایم. نمایشگاه هافکس بین المللی تهران، نمایشگاه مبلمان شیراز، نمایشگاه مبلمان در تبریز و ...

در رای نو ایران همواره سعی شده است که حتی در زمینه ی ساخت غرفه ی نمایشگاهی نیز خلاقیت لحاظ شود.

عضویت در اتحادیه صنف صادر کنندگان

مفتخریم که عضو کوچکی از صنف اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران هستیم. این اتحادیه معتبر ترین نهاد رسمی در حوزه ی تولید و صادرات مبلمان خانگی و اداری می باشد.

به علاوه مفتخر به کسب تمامی مجوز های لازم برای تولید و فروش مبلمان هستیم.

دریافت جایزه بهترین طراحی در نمایشگاه هافکس

در سال 1400 به انتخاب هیئت داوران سی امین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (HOFEX 2021) موفق به کسب تندیس و لوح زرین بهترین طراحی برای محصول تاب ریلکسی سویینگ در رسته ی "مبل خانگی ترکیبی روکش چوب یا فلز مدرن" شدیم. این نمایشگاه معتبر ترین نمایشگاه داخلی مبلمان است که در شهر تهران برگزار می گردد.

معتقدیم که راه پیشرفت راهی طولانیست و عزمی راسخ بر استمرار این مسیر داریم.

دلیل بازگشت وجه

Scroll to Top