سوالات متداول

با ورود به پنل سایت، بخش سفارشات من وضعیت سفارش در هر مرحله قابل پیگیری است. ضمنا در هر مرحله از روند تولید و پردازش سفارش، به شما پیامک ارسال می گردد.

چنانچه پس از پرداخت نهایی به هر دلیلی از ارسال سفارش خود منصرف شدید، ضمن تماس با شماره تلفن 09124678730 لغو سفارش خود را اعلام نمایید. بدیهی است که بازگشت وجه پرداختی به حساب یا شماره کارتی خواهد بود که پرداخت توسط آن انجام شده باشد. ضمنا روند بازگشت وجه 24 تا 48 ساعت نیازمند زمان است.

در حال حاضر امکان پرداخت به صورت اقساطی وجود ندارد. امیدواریم در آینده شرایط خرید اقساطی نیز به شرایط پرداخت اضافه گردد.

ارسال محصولات سفارش داده شده به کلیه نقاط ایران رایگان است. ارسال برای تهران و کرج توسط پیک و در دیگر شهرستان ها توسط باربری خواهد بود. در صورت ثبت سفارش بالای 15 میلیون تومان ارسال به صورت رایگان تا درب منزل انجام می شود.

شما می توانید ضمن تماس مستقیم با شماره تلفن 09124678730 درخواست خود را بیان کنید.

محصول شما در صورت استفاده ی صحیح دارای یک سال گارانتی از زمان تولید است. این گارانتی از زمان ثبت کد سریال محصول در قسمت ثبت گارانتی محصول قابل استفاده است.

ارسال کالا 10 روز پس از زمان ثبت نهایی سفارش است. بدیهی است مدت زمان بارگیری تا رسیدن به مقصد نسبت به شهر یا طول مدت زمان ارسال آن توسط باربری به زمان فوق افزوده خواهد شد.

در صورتی که خرید کامل انجام شده باشد و در طول مدت پروسه ی 10 روزه ی تحویل باشد، پس از قطعی نمودن لغو سفارش خود طی تماس مستقیم با شماره تلفن همراه 09124678730 مدیر فروش کارخانه، سفارش شما لغو و مبلغ به صورت کامل بازگردانده می شود. مجددا لازم به ذکر است که مبلغ سفارش لغو شده فقط و فقط به شماره حساب یا کارتی بازگردانده می شود که با آن خرید انجام شده است.

پس از تحویل سفارش طی مدت 3 روز چنانچه به هر دلیلی تمایل به مرجوعی محصول داشتید، ضمن تماس با شماره ی ذکر شده و اعلام درخواست خود، محصول را همانند شرایط اولیه توسط باربری مرجوع فرمایید. پس از بررسی کارشناسان شرکت در صورت عدم خسارت به محصول، مبلغ آن به صورت کامل به حسابی که پرداخت از طریق آن انجام شده است، مسترد می شود. بدیهی است چنانچه خسارتی به محصول وارد شده باشد، کارشناسان کارخانه رای نو ایران پس از بررسی و اعلام میزان خسارت و برآورد هزینه جهت جبران آن، از مبلغ پرداخت شده کسر و الباقی به حساب مبدأ مسترد می گردد.

در صورت ثبت سفارش خارج از سایت، و یا با پارچه سفارشی، چنانچه در پروسه ی مدت زمان 10 روزه برای تحویل باشد، پس از تماس تلفنی و قطعی نمودن لغو سفارش انجام می گردد. در نظر داشته باشید که در صورت اینکه پارچه سفارشی شما ارسال شده باشد، چنانچه محصول در مرحله ی دوخت باشد؛ هزینه ی برش و دوخت پارچه از مبلغ پرداختی شما کسر و الباقی مبلغ همراه با پارچه های سفارشی ارسالی شما و نیز دوخت های انجام شده برای شما ارسال می گردد.

ساعات کاری شرکت و نیز شماره های تماس از بخش منوی بالای سایت قسمت تماس با ما قابل رویت است.

پاسخگویی از طریق شبکه های اجتماعی در صورت حضور اپراتور 24 ساعته صورت می پذیرد.

پس از ثبت سفارش به درگاه پرداخت آنلاین بانک منتقل خواهید شد. طی ثبت سفارش از طریق سایت، پرداخت صرفا به صورت آنلاین می باشد. در صورت ثبت سفارش خارج از سایت، شرایط پرداخت توسط کارشناس فروش اعلام می گردد.

دلیل بازگشت وجه

Scroll to Top